    5V(Capteur Hall, ±12V patrone pa AMC100-ZD)
    Surcharge
    Dire se 1.2 fwa, enstantane 10 fwa / segonn
    Anviwònman
    Altitid
    Mwens pase oswa egal a 2500m
    Tanperati
    Operasyon:-15 degre -55 degre Depo:-25 degre -70 degre
    Imidite
    Imidite relatif Mwens pase oswa egal a 93 pousan
    Enstalasyon
    Metòd DIN35mm ray oswa enstalasyon plak anba
    Ekipman pou pouvwa oksilyè
    AMC100-ZD:Pwisans siyal( Mwens pase oswa egal a 15W)
    AMC100-ZD-P24:DC 12-24V ekipman pou pouvwa endepandan
    AMC100-ZD-P220:
    1, Lè vòltaj la konstan se DC240V, DC336V, Powered by AC220V,
    DC240V, DC336V ekipman pou endepandan
    2, Lè vòltaj la konstan DC48V, Powered by DC48V ekipman endepandan
    Rezistans izolasyon
    Rezistans izolasyon ant tout tèminal ak pati kondiktif sou koki a dwe omwen 100MΩ.
    Chanje pwodiksyon an
    4 chanèl 3A 250VAC/3A 30VDC